ÇALIŞMA SAYFALARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Çalışma Sayfaları
  .
  ÇALIŞMA SAYFALARI
  .
  Matematik Sesler Kavramlar
  Şekiller Renkler Mevsimler
  Meslekler Hayvanlar Eşyalar
  Duyu Organları Saat Örüntü ve Süslemeler

  Egzersiz sayfaları okul öncesi eğitimin püf noktalarıdır. Bir kavramı öğrenmenin ve öğrendikten sonra unutmamanın en başarılı yolu bol bol egzersiz yapmaktır. Çocuklarda ne kadar çok egzersiz yaparlarsa o kadar iyi kavrarlar ve unutmazlar. Bazen aynı egzersizi bir kaç kez yaptırmak bile öğrenmeyi hızlandırabilir. Uzmanlar okul öncesi eğitiminde görselliğin önemini her fırsatta vurgulamaktadır. Anneler ve babalar bu egzersiz sayfaları ile çocuklarının öğrenmelerine yardımcı olabilirler.

  Sitemizde farklı farklı konularda yüzlerce egzersiz sayfası bulabilirsiniz. Bu egzersizler uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olup oyun temelli olduğu için çocukların ilgisini çekmekte ve çobuk sıkılmasını engellemektedir.

  Anahtar kelimeler;

  Okul öncesi egzersiz sayfaları, çocuklar için egzersiz sayfaları, çocuklar için çalışma sayfaları, okul öncesi çalışma sayfaları, harfleri öğreniyorum, sayıları öğreniyorum, çocuklar için harf öğrenme çalışmaları, çocuklar için sayı öğrenme sayfaları, çocuklara sayıları öğretmek, okul öncesi harf çalışmaları, okul öncesi sayı çalışmaları, çocuklar için harf egzersizleri, çocuklar için sayı egzersizleri, çocuklara harhle nasıl öğretilir, çocuklara sayılar nasıl öğretilir, okul öncesi zıt kavramlar çalışmaları zıt kavramlar egzersiz sayfaları, çocuklara zıt kavramları öğretmek, çocuklar için zıt kavram çalışmaları, zıt kelimeleri resimlerle öğretmek, çocuklara zıt kelimeleri öğretmek,zıt kelimeler, resimlerle zıt kelimeler, çocuklara zıt kelimeleri öğretme sayfaları, çocuklar için zıt kelimeler sayfaları, Çocuklar için geometrik şekiller sayfaları, geometrik şekiller çalışma sayfaları, okul öncesi geometrik şekiller çalışmaları, şekilleri öğreniyorum, çocuklara şekilleri öğretmek , çocuklar için renk çalışma sayfaları, çocuklara rekleri öğretmek, çocuklara renkler nasıl öğretilir, okul öncesi renk çalışmaları, rekler, çocuklar için renkler, Mevsimleri öğreniyorum, çocuklar için mevsim çalışmaları, çocuklara mevsimleri öğretmek, çocuklar için mevsim çalışmaları, mevsimler boyama sayfaları, boyayarak mevsimleri öğrenme, meslekler, meslekler boyama sayfaları, çocuklar için meslekler çalışma sayfaları, çocuklara meslekleri öğretmek, boyararak meslekleri öğrenme, çocuklara meslekleri öğretmek, hayvanlar boyama sayfaları, hayvanlar çalışma sayfaları, çocuklar için hayvanları çalışma sayfaları, çocuklara hayvanları öğretmek, okul öncesi hayvanlar çalışmaları, eşyalar boyama sayfaları, eşyalar çalışma sayfaları, çocuklar için eşyalar çalışma sayfaları, çocuklara eşyaları öğretmek, okul öncesi eşyalar çalışmaları, Okul öncesi toplama çıkarma işlemleri, çocuklara toplama-çıkarmayı öğretmek, çocuklar için toplama-çıkarma, dört işlem çalışması, çocuklara işlemleri öğretmek,